تملک املاک برای احداث پروژه باغ بازار در حال انجام است
  باغ بازار  تاريخ: 17 آذر 1392   بازديدها: 701

  مدیر عامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری گفت: تملک املاک برای احداث باغ بازار در حال انجام است.  مهدی برزویی با بیان اینکه کارگروه پروژه بزرگ باغ بازار روند احداث این طرح را از زوایای مختلف بررسی می کند، افزود: ما به جد پیگیر احداث این پروژه بزرگ در راستای ساختن شهری آباد و توسعه یافته برای سبزوار هستیم.

  وی با بیان اینکه در اطراف باغ بازار 10 باب منزل وجود دارد که باید همگی به تملک  برسد، اظهار داشت: تاکنون تملک 4 باب منزل صورت گرفته و با 6 مالک دیگر نیز در حال توافق برای احداث پارکینگ و دسترسی آسان تر شهروندان به داخل باغ بازار هستیم .

  مدیر عامل  سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری در ادامه از پروژه باغ بازار به عنوان یک طرح سودآور و ارزشمند برای سبزوار یاد کرد و گفت: این طرح قطعا شهر سبزوار را وارد فصل جدیدی از توسعه و عمران شهری خواهد کرد. برزویی در ادامه با اظهار اینکه این طرح علاوه بر احداث مجموعه تجاری و پارک، پارکینگ مناسبی جهت استفاده عموم شهروندان در کاهش حجم بار ترافیکی بخش مرکزی شهر نیز موثر خواهد بود، گفت: به نظر بنده احداث این باغ برای کهن شهر دیار سربداران حیاتی است و ما برای احداث سریعتر آن از هیچ کوششی مضایقه نخواهیم کرد.

  گفتنی است باغ بازار( باغ مرحوم بدیعی) دارای مساحتی بالغ بر  ۶ هزار و ۸۱۰ مترمربع است که در سال ۱۳۸۴ به شهرداری و اول بهمن ماه سال ۸۹ به سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری جهت ایجاد پروژه ای در خور شان سبزوار محول شده و قرار است.

  اطلاعات
  ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد