نويد شتاب سازندگي در طرح ارگ اميريه سبزوار
  ارگ امیریه  تاريخ: 14 مهر 1395   بازديدها: 639

  مدیر پروژه طرح ارگ امیریه از تخریب و خاکبرداری کلیه املاک خریداری شده در بلوک ۵ ارگ اميريه خبر داد و گفت: اين مهم نويد شتاب سازندگي در اجراي اين طرح بزرگ شهري را براساس برنامه ريزي ها مي دهد.

  به گزارش روابط عمومی سازمان بهسازی و نوسازی شهر سبزوار، محمدرضا ایزدی بااعلام این خبر گفت: طی شش ماه اخیر کلیه املاک خریداری شده در بلوک ۵ تخریب و خاکبرداری کل عرصه تا کسر ارتفاعی حدود ۹/۵ متر انجام گردیده است.

  وی گفت: همچنین تأسیسات محدوده ی اجرایی این بلوک اعم از آب و فاضلاب، برق، گاز و مخابرات کاملا جمع آوری شده است.

  او خاطر نشان کرد: پیمانکار تخریب و خاکبردای بلوک ۳ تعیین و واحدهای خریداری شده تاکنون کاملا تخریب شده اند و نقشه های اجرایی بلوک ۵ طرح، توسط مشاور فضازیست تهیه و مورد تأیید قرار گرفته است.

  ایزدی گفت: آگهی فراخوان و شناسایی پیمانکاران اجرایی بلوک ۵ از طرح در روزنامه های کثیرالانتشار نشر داده شد و رتبه بندی و بررسی اسناد ارسالی مناقصه گذاران هم اکنون توسط تیم های فنی مدیریت طرح و شهرداری در حال انجام می باشد و طی روزهای آتی اسناد مناقصه برای آن گروه از شرکت کنندگانی که امتیاز لازم را کسب کرده اند ارسال خواهد شد.

  او افزود: مطابق مصوبه شورای اسلامی شهر سبزوار شهرداری از محل منابع اوراق مشارکت در بلوک ۱ طرح که با مشارکت ۱۰۰درصد مالکین و سازنده در حال انجام بود میزان

  ۵۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال مشارکت نموده است.

  مدیر پروژه طرح ارگ امیریه همچنین گفت: با همکاری شهرداری تعداد ۹ پلاک از متصرفین واحدهای تجاری جبهه شمالی بازار بزرگ شریف طی مدت ۱۰ روز تخلیه و تخریب شد.